ثبت نام آژانس
تور
درباره ما
ارتباط با ما
قوانین و مقررات
آریانهاد

با پیشرفت مدنیت، در قرن گذشته سازمانهای بین المللی روی کار آمدند. هدف اکثر آنها دفاع از حقوق ملت ها در مقابل دولت خودشان و یا سایر دولت ها بود. در ابتدا تمامی آنها برای دستیابی ملت ها به برخی از امکانات که شاید آنروزها در بسیاری از جوامع در دسترس نبود می جنگیدند. این امکانات اغلب در حوزه بهداشت، درمان، آموزش رایگان و امثال اینها محدود بود. کمی بعد این سازمانها برای حق آزادی بیان و عقیده و گرایشات مردم نیز تلاش می کردند. مجموعه این حقوق را حقوق بشر نامیدند.

چند سالی است که سازمان جهانی گردشگری پیشنهاد دفاع از حق سفر و مسافرت کردن را نیز برای جوامع مطرح کرده است. بدین معنی که امکان مسافرت آزاد و آسان برای تمامی جوامع بشریت جزو حقوق مسلم بشر قرار خواهد گرفت و تلاش برای دستیابی به این حق و دفاع از آن در شرح اختیارات و وظایف سازمان های بین المللی قرار گرفته است.

هر چند رسیدن به این آرمان که همه بتوانند سفر کنند، کمی سخت و باورناپذیر است، ولی ایمان به این مهم و تلاش برای آسان نمودن سفر برای هر فعال حوزه گردشگری واجب است. ما سالها در آریانهاد برای ایجاد بسته های متفاوت و آسان سفر جنگیده ایم. سالهاست که تمام توان خود را به کار بسته ایم تا سفرهای غیرممکن را برای همسفرانمان ممکن کنیم. و بر این باور بوده ایم که مشتری با خرید از ما باید ارزش افزوده ای نصیبش شود. ما از ابتدا در آریانهاد باور داشتیم که سفر کردن باید آسان باشد، خدمات سفر باید ارزان باشد و اینروزها در راهیتو بر این باوریم که خرید خدمات سفر باید آنلاین باشد.

آژانس هواپیمایی آریانهاد از سال 1387 با کسب مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و همینطور سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی (وزارتخانه فعلی) فعالیت خود را در زمینه اجرای تورهای خارجی و فروش بلیط هواپیما آغاز کرد. از آن زمان تاکنون سالانه میزبان و خدمت رسان هزاران همسفر خود بوده ایم. افتخار می کنیم که بیش از 98% از مسافران ما از خدمات ما رضایت کامل داشته اند توانسته ایم اطمینان ایشان را برای انتخاب اول سفرشان کسب نماییم.

در سال 96 نیاز بازار را احساس کردیم و متوجه شدیم بسیاری از مشتریانمان به دنبال راهکاری آسانتر برای خرید خدمات سفر خود هستند. اینطور شد که بیش از یک سال و نیم از عمرمان را برای خلق و توسعه راهکاری آسان و آنلاین برای ارائه خدماتمان به ارزانترین قیمت اختصاص دادیم.

راهیتو، وبسایت فروش آنلاین خدمات سفر مانند بلیط هواپیما، تورهای مسافرتی و … است. راهیتو قدرت گرفته از اعتبار و تجریه آژانس مسافرتی آریانهاد در سال 98 آغاز به کار کرده است. راهیتو تمامی مجوزهای لازم برای فروش این خدمات را سالهاست که داراست. مجوز بند الف، مجوز فروش الکترونیکی بلیط هواپیما و مجوز خدمات بار هوایی، همگی از سازمان هواپیمایی کشوری، مجوز بند ب از وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، عضویت در سازمان جهانی یاتا (به کد عضویت 33217214)، عضویت در انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران و استان تهران، عضویت در جامعه تورگردانان ایران و بسیاری از انجمن های دیگر، راهیتو را یکی از معتبرترین وبسایت های خرید بلیط هواپیما و سایر خدمات گردشگری تبدیل کرده است.

جهت اعتمادسازی بیشتر کاربران، پیشنهاد می گردد، در وبسایت های سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و در قسمت لیست آژانس ها نام آژانس آریا نهاد پرواز را جستجو و از اعتبار مجوزهای این مجموعه اطمینان حاصل نمایند.

هم اکنون، راهیتو با تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی فعال در ایران مستقیما در ارتباط است و سعیمان برآنست که بتوانیم با استفاده از اعتبارمان ارزانترین بلیط های هواپیما را به شما پیشنهاد دهیم.

واحد چارتر راهیتو با تمامی چارتر کنندگان اصلی ایران در ارتباط است و می کوشد ارزانترین و معتبرترین بلیط های چارتر در مسیرهای داخلی و خارجی را از معتبرترین چارتر کنندگان در لیست پروازهای پیشنهادی خود قرار دهد.

واحد پروازهای بین الملل علی رغم تمامی محدودیت ها امکان خرید و صدور بلیط های سوتو (بلیط مسیرهایی که مبدا و مقصدشان ایران نباشد) را با بهترین قیمت برای شما فراهم آورده است. به نحوی که شاید قیمت هیچ یک از سایت های جهانی خرید بلیط هواپیما حتی با کردیت کارت های بین المللی با قیمت بلیط در سایت راهیتو قابل رقابت نباشد.

تیم پشتیبانی راهیتو 24 ساعته پاسخگوی مشکلات و سوالات شماست و همواره در حال بروزرسانی اطلاعات و دانش خود برای خدمات رسانی بهتر به کاربران سایت است.

واحد فنی راهیتو متشکل از جمعی از نخبگان برنامه نویسی در تلاشند که با استفاده از دانش خود و به روز ترین تکنولوژی ها، تجربه ای آسانتر از خرید آنلاین را برای شما فراهم آورند. و همواره در حال نوآوری و خلق راهکارهایی جدید هستند. در آینده ای نچندان دور راهیتو کامل و جامع خواهد شد و علاوه بر بلیط هواپیما، تمامی محصولات گردشگری را آنلاین ارزان و آسان می توانید از راهیتو خریداری نمایید.